
Al jaren verzorgen we vanuit P&P Projects met veel plezier de Reddingwinkel, de webshop van de KNRM. We beheren niet alleen de logistiek en voorraad, maar denken ook mee over het assortiment en ontwikkelden samen de duurzame Used to Rescue-lijn. Door deze samenwerking zien we van dichtbij hoe belangrijk het werk van de KNRM is.
De vrijwilligers van de KNRM staan 24 uur per dag, 365 dagen per jaar klaar voor mensen in nood op het water. Onder alle weersomstandigheden varen zij uit om hulp te bieden. Daarbij is de KNRM volledig afhankelijk van bijdragen van donateurs, bedrijven en andere supporters.
Daarom doet Team P&P Projects dit jaar mee aan Captain of Sales 2026.
Captain of Sales is een jaarlijks evenement waarbij bedrijven zich inzetten om zoveel mogelijk steun op te halen voor de KNRM. In de aanloop naar het evenement organiseren deelnemende teams verschillende acties om geld in te zamelen. Op de finaledag komen alle teams samen voor een programma vol uitdagingen, ondernemerschap en samenwerking.
Natuurlijk is er een wedstrijdelement en zouden we het geweldig vinden om hoog te eindigen. Maar uiteindelijk draait het om één doel: zoveel mogelijk bijdragen aan het werk van de KNRM.
Ons team wordt dit jaar vertegenwoordigd door Camel en Jasper. Samen zetten zij zich in om zoveel mogelijk steun op te halen voor de KNRM.
Wil je bijdragen aan deze actie?
👉 Steun Team P&P Projects via: https://www.captainofsales.nl/teams/reddingwinkel-nl
Iedere bijdrage helpt.
Alvast hartelijk dank namens Team P&P Projects én de ruim 1.400 vrijwilligers van de KNRM die dag en nacht klaarstaan om levens te redden op het water.